Міський голова Долини: Ремонт доріг – це найперше, що необхідно зробити в будь-якій громаді

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 18 червня, в приміщенні Івано-Франківської облдержадміністрації відбулася прес-конференція міських голів Бурштина і Долини – Петра Курляка і Володимира Гаразда, селищного голови Старого Лисця Анатолія Лущака та директора Офісу реформ в області Дмитра Дзвінчука.

  За словами міського голови Долини Володимира Гаразда, нині, говорячи про об’єднання територіальних громад, мають на увазі те, як повинно бути. Адже з дорогами в Івано-Франківській області час добирання до центру новостворених громад буде таки більший, ніж 20 хвилин.

  "Визначаючи час для добирання до центру новостворених територіальних громад, ми сподіваємося, що держава підтримає нас з ремонтом доріг. Адже це найперше, що необхідно зробити в будь-якій громаді", – зауважив Гаразд.

  За словами голови, дороги – це кровоносні судини територіальної громади, адже якщо їх немає, то туди не їдуть туристи, є складності з добиранням на роботу для місцевого населення й туди не підуть інвестиції.

  "Дороги це те найперше, що необхідно зробити. Й якщо передбачено якісь кошти з державного бюджету для тих тергромад, які об’єдналися, як бонус, то 90% з цих грошей мають піти на ремонт доріг", – підсумував голова Долини.

   

  (Visited 8 times, 1 visits today)
 • 180x150