На Богородчанщині провели науково-краєзнавчу конференцію, присвячену 100-річчю створення військових формувань Січових Стрільців

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Рада директорів загальноосвітніх навчальних закладів Богородчанського району спільно з управлінням освіти Богородчанської РДА провели науково-краєзнавчу конференцію, присвячену 100-річчю створення військових формувань Січових Стрільців.

  У рамках конференції учасники відвідали історичні пам’ятки Богородчанського району, пов’язані з місцями бойових дій першої світової війни, оглянули дзот у селі Богрівка, поклали квіти до пам’ятника міністру земельних справ ЗУНР. М. Мартинцю на місцевому цвинтарі у селі Луквиця та на місці бою воїнів УПА з більшовиками між селами Богрівкою та Яблунькою.

  Окрім цього, у пластунському таборі «Чоти крилатих», який розташований в селі Луквиця, провели теоретичні і практичні заняття з питань використання історії та культурної спадщини Січових Стрільців. Під час заходу звучали пісні Січових Стрільців у виконанні коменданта пластового табору Степана.

   

  (Visited 22 times, 1 visits today)
 • 180x150