Мешканці Івано-Франківська отримуватимуть адміністративні послуги онлайн

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Центр надання адміністративних послуг м.Івано-Франківська працює над спрощенням надання адміністративних та дозвільних послуг.

  Так, найближчим часом, мешканці міста Івано-Франківська матимуть змогу замовити п’ять послуг в режимі онлайн на сайті www.cnap.if.ua (розділ «Електронні послуги») без відвідування ЦНАП. Результат послуги замовники отримуватимуть на електронну пошту або зможуть забрати оригінал документа особисто у Центрі надання адміністративних послуг після отримання смс-повідомлення про виконання.

  В режимі замовлення онлайн надаватимуться такі послуги:

  1. Видача копій, витягів з розпоряджень міського голови, рішень, прийнятих міською радою та виконавчим комітетом впродовж останніх 10 років;
  2. Видача відомостей з документації із землеустрою, що включена до місцевого фонду документації із землеустрою;
  3. Надання довідки про перебування на квартирному обліку при міськвиконкомі за місцем проживання та в житлово-будівельному кооперативі;
  4. Надання довідки про перебування на обліку бажаючих отримати земельну ділянку під індивідуальне будівництво;
  5. Видача довідки про те, що за місцем реєстрації батька або матері посвідчення батьків та дитини з багатодітної сім’ї не видавались.

  Як повідомив керівник Центру надання адміністративних послуг м.Івано-Франківська Богдан Питель перелік послуг, які можна буде замовити онлайн буде постійно розширюватися і до кінця 2015 року їх кількість сягатиме більше 20 послуг. Ідентифікація клієнта здійснюватиметься за технологією BankID. Також, дані послуги будуть доступні на порталі державних послуг https://e-gov.org.ua.

  На даний час ІТ-спеціалісти виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради працюють над впровадженням сервісу, проводять відповідні тестування системи та найближчим часом сервіс буде доступний для мешканців Івано-Франківська.

  ЦНАП м.Івано-Франківська постійно працює над покращенням своєї роботи та впровадженням кращих практик електронного урядування.

   

  (Visited 20 times, 1 visits today)
 • 180x150