Кабмін просить ВР ратифікувати угоду про співробітництво з НАТО

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Кабінет міністрів подав до Верховної ради на ратифікацію Меморандум про домовленість між урядом України та Організацією НАТО із зв’язку та інформації. Про це повідомляє прес-служба Кабміну, інформує "День".

  Прийняття документа створить правові підстави для співробітництва між урядом України та Організацією НАТО із зв’язку та інформації та визначить основні принципи співробітництва з питань консультацій, управління, зв’язку, розвідки, спостереження та рекогносцировки в рамках програми НАТО "Партнерство заради миру".

  Крім того, це дозволить реалізації проекту трастового фонду НАТО, виконавчим агентом яких є Агенція НАТО із зв’язку та інформації.

  Також до парламенту подано на ратифікацію угоду про співробітництво між урядом України та Організацією НАТО з підтримки та постачання.

  Угодою визначаються основні принципи співробітництва для підтримки України за конкретними напрямами, у тому числі щодо постачання, технічного обслуговування, закупівлі товарів і послуг, транспортування, технічної допомоги та реалізації проектів Трастового фонду НАТО.

  Зокрема, мова йде про удосконалення системи зв’язку і інформації, розбудови системи логістики та стандартизації Збройних Сил, медичної, соціальної реабілітації військовослужбовців, виконавчим агентом яких є Агенція НАТО з підтримки та постачання. 

  (Visited 16 times, 1 visits today)
 • 180x150