Маленький герой стрічки “Поводир” збирає допомогу для дітей учасників АТО

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Антон Святослав Грін, який зіграв головну роль у фільмі Олеся Саніна «Поводир», передав «Розвитку Громади» за підтримки львівської активістки Олени Паливоди, гуманітарну допомогу. Усі речі віддадуть сім’ям загиблих військових. Разом із речами Антон надіслав письмове звернення до дітей, які втратили своїх батьків на війні:
  «Дорогі діти,
  Я вдячний Вашим татам за те, що вони захищали Україну! Прийміть мій скромний подарунок. Українці в Детройті знають про Вас, думають про Вас і люблять Вас. Ваш Антон Святослав Грін».

  Про це "Львівську газету" повідомили знайомі родини актора.

  Нагадаємо, український Оскарівський комітет вибрав номінанта від України на премію «Оскар» – фільм "Поводир".

  Збір одягу та інших речей проводився по школах серед представників української діаспори у місті Детройт. Ініціатором цієї благодійної акції став юний американець з українським корінням Антон Святослав Грін. Варто зазначити, що добре відомий нам з великих екранів хлопчик-поводир, в реальному житті є сином матері-українки, відомої скрипальки Соломії Сороки і батька-американця. Прадід юного актора був політв’язнем радянських таборів, дідусь – Богдан Сорока, повідомляють у ГО Розвиток громади. Антон щоліта приїжджав до дідуся і є активним пластуном.
  Для дітей, полеглих на сході України воїнів АТО, представники діаспори надіслали одяг та іграшки. Речі відправили до Центру допомоги сім’ям загиблих в АТО, створеного при ГО «Розвиток Громади». В пакунках можна знайти одяг як для новонароджених малюків, так і для п’ятнадцятирічних підлітків.

   

  (Visited 10 times, 1 visits today)
 • 180x150