Для потреб 128 гірсько-піхотної бригади в зоні АТО підприємство «Уніплит» придбало позашляховик

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Для потреб 128 гірсько-піхотної бригади в зоні АТО з ініціативи колективу ТзОВ «УНІПЛИТ» та фінансової підтримки керівництва підприємства придбано позашляховик OPEL FRONTERA вартістю 60 000 грн.

  7 липня на території підприємства відбулася урочиста передача автомобіля. Ключі від позашляховика та супровідні документи доручили передати заступнику військового комісара, начальнику відділу комплектування, капітану Віталію Дублянику, працівнику ТзОВ «Уніплит», який вже другий рік служить у Збройних Силах України.

  Варто зауважити, що товариство взяло шефство над родиною загиблого в зоні проведення АТО бійця Денисіва Ігоря. Активно долучилися до благодійності директор товариства Анатолій Коломієць, депутат районної ради, комерційний директор В’ячеслав Моренко, директор Благодійного фонду «Вигодський край» Ліліана Пенгрин, працівники ТзОВ «Уніплит». Також активну волонтерську діяльність проводить сімейний лікар товариства Іванна Кравчук.

  Позашляховик поведе у Станицю Луганську Луганської області військовослужбовець 128-ї бригади Ярослав Петрушка. А рідні та близькі бійців з Долинського району передадуть у зону проведення АТО для них посилки з необхідними речами.

   

  (Visited 43 times, 1 visits today)
 • 180x150