ТОП-5 українських соціальних мереж, щоб спілкуватися з друзями

 • 180x150
 • Опубліковано:

  З 1 серпня федеральні спецслужби матимуть вільний доступ до російських соціальних мереж, персональні дані перевірятимуться силовиками. Тож українцям рекомендують переглянути свою присутність у багатьох популярних соцмережах – Вконтакті, Однокласниках, МойМир і багатьох інших. Як альтернативу можна розглядати новостворені українські аналоги. "Стик" підготував рейтинг найпопулярніших.

  http://druzi.org.ua створена у березні 2014 року. Для реєстрації в соцмережі необхідно внести персональні дані: ім’я, прізвище, дату народження, пошту, країну проживання або увійти через аккаунт у інших соцмережах.

  Це Україна. Перша українська соцмережа. Для реєстрації необхідно ім’я, прізвище, дату народження. Насторожує лише, що окрім звичної кнопки "увійти" є "увійти через VK".

  http://ukrface.com.ua – проект створений для об’єднання і спілкування українців. Тут обіцяють щоденне оновлення функцій. Для реєстрації необхідно зазначити ім’я, прізвище, електронну пошту, дату народження, країну проживання.

  http://vsitut.com/ – Соціальна мережа для знайомства патріотів України. Спілкування на стіні, створення сторінок за інтересами, публікація блогів, форум, галерея. Реєстрація на ресурсі мінімальна – ім’я, прізвище, а також ім’я англійською мовою, поштова електронна адреса.

  http://www.uamodna.com/ – інформаційно-розважальна веб-платформа, що об’єднує людей з усього світу. Тут можна знайтм статті, інтерв’ю, фото, відео, арто, дослідження, висвітлення соціальних питань, авторські погляди на актуальні події, творчі та наукові доробки сучасників. Реєстрація мінімальна, окрім того, можна увійти через Facebook.

   

  (Visited 1 666 times, 1 visits today)
 • 180x150