Microsoft заявила, що Windows 10 буде на ПК в перший же день

 • 180x150
 • Опубліковано:

   Корпорація Microsoft заявила, що деякі персональні комп’ютери будуть поставлятися з попередньо встановленим Windows 10 в момент виходу самого програмного забезпечення, а саме 29 липня.

  Такі компанії як Dell, Hewlett-Packard, Lenovo Group і Acer випустять для продажу комп’ютери з Windows 10 в перший день виходу програмного забезпечення.

  Операційна система, яку більшість клієнтів зможе завантажити на комп’ютери, які вони вже мають, ще не повністю завершена, тому остаточну версію виробникам ПК ще не дали. Про це зазначено в повідомленні компанії.

  Реліз ОС Windows 10 буде являти собою куди простішу презентацію, без затрат великих зусиль, порівняно з попередніми блискучими і добре скоординованими подіями, що присвячувались представленню.

  Компанія збирається представити Windows як сервіс з цілою операційною системою та можливістю завантажити до неї менші оновлення.

  Спочатку програмне забезпечення не буде доступним для завантаження абсолютно для всіх.

  Зате 5 мільйонів людей, які тестували Windows 10 для Microsoft , отримають можливість першими завантажити ОС 29 липня.

  Microsoft почне глобальну рекламну кампанію 20 липня з гаслом «більше людських можливостей, щоб робити» («A more human way to do»).

  Програма також включає в себе благодійні внески від Microsoft з різних глобальних причин. Користувачі зможуть вибрати вид благодійності через соціально-інформаційну кампанію.

  (Visited 19 times, 1 visits today)
 • 180x150