Боєць Данило Семчишин із Калуша зробив перші кроки після поранення

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На цю війну чоловік пішов добровольцем і в складі 81-ї аеромобільної бригади боронив Україну на Донеччині. Проте, з 26-го червня боєць прикутий до лікарняного ліжка.

  37-мирічний Данило Семчишин із Калуша за два тижні має дочекатися дембеля. У складі 81-ої аеромобільної бригади чоловік пройшов усю Донеччину. Куля, дістала його 26-го червня, під Костянтинівкою. Боєць повертався з караулу. Каже: пам’ятає лише різкий біль та сильну кровотечу.

  Один постріл поцілив одразу у дві ноги. У лівій нозі вона перебила артерію. Лікарям довго не вдавалося її зшити – вона рвалася і Данило знову втрачав кров. В організм потрапила інфекція і ще більше ускладнила лікування.

  Боєць пережив дев’ять операцій. Найдовша тривала 13 годин. Чоловік постійно був під загрозою ампутації ноги. На щастя, операція по вживленню імпланта артерії пройшла успішно.

  Зараз Данило зробив перші кроки після поранення,позаду 9 операцій, попереду ще довге лікування, повідомляють волонтери спільноти "Поранені SOS".

   

  Наш земляк із м. Калуш, Данило зробив перші кроки після поранення, позаду 9 операцій, попереду ще довге лікування. Дяк…

  Posted by Поранені SOS on 4 серпня 2015 р.

   Йому потрібно піклуватися про семимісячну донечку Настю, яку бачив тільки один раз у житті. Старша дочка – Марічка, цього року йде в перший клас. Батько мріє особисто відвести її на перший дзвінок. Сам. На своїх ногах.

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150