Майже сотня титулованих танцюристів змагались за Кубок Буковелю зі спортивного танцю

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Цей турнір запровадили на підсумок 10-денних зборів, які проводили у Карпатах під керівництвом провідних фахівців хореографічного мистецтва, відомих українських викладачів Сергія Францена та Юрія Васютяка, які водночас є суддями міжнародного рівня та досвідченими організаторами змагань, та за участю педагогів, запрошених з Італії та Ізраїлю.

  Зібралось на збори 138 пар. Подібний захід став першим міжнародним в нашій країні. Адже завітали сюди також пари з Туреччини та Іспанії, відомі педагоги з Ізраїлю. Разом зі своїми українськими колегами напередодні нового сезону вони тренуються та набувають потрібної для змагань форми.

  «Було розроблено інтенсивний навчальний план, розрахований на 130 годин хореографічної підготовки спортсменів, що включає в себе теоретичну та практичну підготовку з європейської та латино-американської програм, класичну хореографію, акторську майстерність та загальну фізичну підготовку. Ну і фіналом наших зборів стали змагання за Кубок Буковеля. Особлива подяка Олександру Шевченку за підтримку та сприяння. Вже є домовленість, що ці змагання будуть відбуватись щорічно», – розповів Олег Шумаєв Президент Української танцювальної Ради.

  Оцінювали змагання 7 суддів, а на паркеті – стільки ж команд. У кожній – по 4 пари різного віку: від найменших початківців до найтитулованіших зірок. Виділилися оригінальністю учасники з Ізмаїлу – виконувати румбу та пасадобль вони вирішили у нетипових для цих танців національних костюмах.

  Особливим подарунком для глядачів та організаторів стали показові виступи Антона Нестерко та Дарії Марющенко. Через підтримку нових яскравих змагань та сприяння їх подальшому розвитку цей чудовий танцювальний дует вирішив висловити свою повагу та любов до батьківщини.

  Танцювальний Кубок Буковелю стане традиційним. Надалі турнір щороку у травні збиратиме на карпатському курорті бальників із усієї країни та гостей з-за кордону.

  Цього ж разу Кубок Буковелю здобула команда з Херсона, другими стали танцюристи з Тернополя, а на третю сходинку п’єдесталу зійшли представники столиці – команда з Києва.

   

  (Visited 35 times, 1 visits today)
 • 180x150