У прокуратурі Івано-Франківської області відбулась координаційна нарада з питань законності у сфері лісових ресурсів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Учора, 20 серпня прокурор Івано-Франківської області провів координаційну нараду керівників правоохоронних органів щодо стану протидії злочинам у лісовій сфері, досудового розслідування та процесуального керівництва у кримінальних провадженнях цієї категорії.

  У роботі наради взяли участь начальник Міністерства внутрішніх справ Шкутов В.В., начальник Служби безпеки України в області Дідух П.О., начальник ГУ ДФС в області Столярик І.М., начальники контролюючих органів, керівники лісогосподарських підприємств,районні та міжрайонні прокурори.

  Відкриваючи нараду, прокурор області Владислав Братюк зауважив, що на сьогоднішній день існують нагальні проблемні питання, які виникли в сфері охорони довкілля, зокрема у лісовій сфері. Територія Івано-Франківщини на 44,6% складається із лісів, що є одним із найцінніших національних багатств України, а для багатьох способом незаконного збагачення. Саме тому, питання дотримання законодавства про охорону лісових ресурсів, є одним із пріоритетних напрямів роботи.

  «Своєчасність виявлення фактів незаконної порубки лісу, відшкодування збитків, спричинених лісовому фонду – є основним нашим завданням. Водночас, актуальним залишається питання недопущення випадків нераціонального використання лісових ресурсів», – підкреслив прокурор.
  Керівники правоохоронних органів мали змогу доповісти про виконання покладених на них повноважень та обіцяли усунути вказані недоліки.

  З метою підвищення ефективності роботи за вказаним напрямом, координаційна нарада постановила: керівникам правоохоронних органів вжити додаткових узгоджених заходів щодо підвищення ефективності протидії злочинам у лісовій сфері, досудового розслідування та процесуального керівництва у кримінальних провадженнях цієї категорії.

   

  (Visited 28 times, 1 visits today)
 • 180x150