Голова обласної ради Василь Скрипничук ще не знає, чи буде балотуватися на майбутніх виборах

 • 180x150
 • Опубліковано:

  25 серпня в Івано-Франківську відбулася прес-конференція голови обласної ради Василя Скрипничука щодо підсумків роботи за серпень. Однією з основних тем на прес-конференції була тема виборів.

  Василь Скрипничук зазначив, що на День депутата він провів годинну бесіду з приводу нового закону про місцеві вибори, пише "Галицький кореспондент".

  «У нас що не закон, то чергове досягнення людського розуму. Таке серйозне досягнення. Це для того, щоб виборець був не зовсім зорієнтований. Мене зацікавив бюлетень. Виходить, що буде партія і буде неспалима особа, або ж неопалима купина, як пише Ліна Костенка, тобто перша особа в партії, яку не можливо буде знищити, якщо партія набере 5% голосів. Тому навіть якщо хтось не згідний з ув’ю кандидатурою, то не можна буде нічого зробити» – обурився голова облради.

  Що ж до участі голови облради у виборах, то він наголосив, що ще не знає чи буде балотуватися.

  «Якщо мене там навіть без моєї участі моя партія, яка називається «Свобода», висуне, то я змушений буду підпорядкуватися волі моїх друзів. Якщо не буде, то я жодних претензій і великих прохань висловлювати не буду. Можливо, є молодші, які хочуть спробувати, я нічого проти не маю, можу навіть допоїти в плані консультацій. У мене немає жодних амбіцій. Я старався робити щось добре, але якщо щось не вдавалося то … «ще сі той не народив, аби всім угодив» – наголосив Василь Скрипничук.

  Також він додав, що спробує не втручатися у вибори, якщо буде така можливість.

   

  (Visited 20 times, 1 visits today)
 • 180x150