Фахівців туристичної галузі Івано-Франківщини запрошують взяти участь у Міжнародній туристичній конференції у Туркменістані

 • 180x150
 • Опубліковано:

  29-30 вересня у місті Туркменбаші (Туркменістан) планується проведення щорічної Міжнародної виставки й туристичної конференції «Туризм і подорожі», які відбудуться в Національній туристичній зоні «Аваза».

  За повідомленням фундаторів заходу, до участі у міжнародній конференції, присвяченій Всесвітньому дню туризму, запрошуються керівники і фахівці туристичних агентств багатьох країн світу, іноземні інвестори, аналітики, експерти світової туристичної індустрії.

  Метою і завданням міжнародної туристичної виставки та конференції є створення комунікаційного і дискусійного майданчика для налагодження ділових контактів між представниками компаній у сфері турбізнесу, фінансових, проектних та будівельних організацій, виробників і постачальників туристичних товарів та послуг.

  У рамках конференції відбудуться презентації туристичного потенціалу світових туристичних компаній, які матимуть змогу продемонструвати свої пропозиції щодо туристичного бізнесу, ознайомитися з унікальними можливостями у галузі подорожей інших країн, отримати інформацію про сучасні тенденції в індустрії мандрів та гостинності.

  Програма заходу включатиме проведення ділових зустрічей і круглих столів, під час яких обговорюватимуться можливості зміцнення багатостороннього співробітництва в галузі туризму, та обмін досвідом щодо організації туристичної діяльності і менеджменту готельної інфраструктури.

   

  (Visited 10 times, 1 visits today)
 • 180x150