У Франківську презентували нове урбаністичне радіо

 • 180x150
 • Опубліковано:

  8 вересня в Івано-Франківську презентували урбаністичну онлайн-радіостанцію Urban Space Radio.

  Запуск радіомовлення заплановано на 3 листопада, а наразі можна лише слухати музику на сайті радіо. Щоб запустити проект в повному масштабі, ще треба зібрати 134 тисячі гривень на "Спільнокошті". "Фішкою" проекту стане розміщення станції в скляному кубі, що знаходитиметься в ресторані Urban Space 100. Таким чином, діяльність радіостанції буде стовідсотково прозорою.

  "Зараз відбувається останній етап запуску радіо. Чому ми говоримо, що це радіо буде і для інших міст? Тому, що розвиток є актуальним для будь-якого міста України. Всі наші матеріали будуть якісними, ми шукатимемо цікавих гостей", – розповів на презентаціі Юрій Филюк, керівник команди "Теплого міста",

  Автори радіо додали, що згодом можуть з’явитися студії в Києві та інших містах України. Програмним директоромом стане Тарас Малий, він відповідатиме за запуск і розвиток цього радіо.

  "Я не слухаю FM-радіостанції, оскільки надаю перевагу онлайн-радіостанціям. Ми будемо розвивати саме цей формат, і будемо багато говорити. На радіо бракує розмов – а ми зі слухачами будемо обговорювати музику і все інше, зокрема – урбаністичну тематику. Ми будемо всеукраїнським радіо", – зазначив Тарас Малий.

  Мовлення буде в режимі 24/7, також буде створено мобільний додаток В ефірі звучатиме лише якісна українська музика – втім, не тільки українською мовою. Також нова радіостанція шукає ведучих.

  (Visited 10 times, 1 visits today)
 • 180x150