Працівникам верховинського автовокзалу дали місяць випробувального терміну

 • 180x150
 • Опубліковано:

  В результаті численних дискусій, зауважень та критики на адресу працівників верховинського автовокзалу керівництво РДА, здається, таки вирішило розставити всі крапки над “і”.

  Днями голова районної державної адміністрації Олег Лютий провів зустріч із заступником генерального директора ТзОВ “Івано-Франківське обласне підприємство автобусних станцій” Володимиром Басалигою та іншими зацікавленими представниками громадськості, пише verchovyna.at.ua.

  У ході зустрічі високопосадовці обговорили питання належного функціонування автостанції у Верховині, значну увагу звернули і на етику поведінки персоналу. Адже, як стверджують жителі району, касири, які працюють на автостанції, хоч і мають великий стаж роботи, однак не завжди толерантно ставляться до пасажирів, які купують квитки.

  Представник ОПАС зазначив, що їхня організація зацікавлена в якісному наданні послуг. Зважаючи на великий пасажиропотік, працівники кас дійсно не завжди пам’ятають, що їхня робота пов’язана з обслуговуванням людей, а тому є певні вимоги до етики поведінки.

  Результатом зустрічі стала домовленість районного та обласного керівництва щодо надання випробувального терміну в 1 місяць для працівників АС. Якщо якісних змін не відбудеться, керівництво ОПАС вжиє кардинальні заходи.

   

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150