З франківського аеропорту демонтували бітумну установку (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 9 вересня, під головуванням депутата обласної ради Сергія Федорціва відбулось друге засідання тимчасової комісії, яка з’ясовує законність бітумної установки встановленої фірмою “Скорзонера” на території івано-франківського летовища, пише "Галицький кореспондент".

  Розпочали засідання із доповіді працівника ДСНС. Як зазначив заступник начальника Управління з державного нагляду у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту Віктор Іваницький, відстані розміщення установки за нормами пожежонебезпеки були недотримані.

  “До сьогодні ніхто заяви на технічні умови не подавав, хоча вони обов’язкові і без них не може здійснюватися будь-яка діяльність. Також мала бути зроблена експертиза на рівень небезпеки,  4 чи 5. А самі ми здійснити перевірку не можемо, адже діє мораторій і ми можемо лише висловлювати свої зауваження”, – зауважив Іваницький.

  Сергій Федорців поцікавився у керівника івано-франківського аеропорту Петра Осипенка, чи бітумна установка вже демонтована, адже наданий термін у два тижні вже вийшов. Той зазначив, що установку вже демонтували і попросив повірити на слово,бо не мав доказів на підтвердження своїх слів.

  “Якщо її демонтовано, то питання про законність її експлуатації ми припиняємо. Втім, залишається актуальним питання її встановлення взагалі”, – зазначив Федорців.

  Тож комісія вирішила виїхати на об’єкт та особисто переконатися у демонтажі бітумної установки.

  В аеропорті бітумної установки комісія справді не знайшла. Залишились лише деталі, на яких вона розміщувалася, сліди схожої на смолу суміші та запах від неї.

  За словами Сергія Федорціва, тепер комісія працюватиме із документами, які вказують на первинну незаконність її встановлення. Свій висновок тимчасова комісія озвучить на сесії обласної ради, а далі депутати прийматимуть рішення. Наразі фірма може понести адміністративну чи кримінальну відповідальність.

   

  (Visited 26 times, 1 visits today)
 • 180x150