Прикарпатські суди хочуть відновити довіру громадян до судової системи (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  14 вересня о 10:00 в Івано-Франківську розпочалась прес-конференція та круглий стіл на тему «Суди Прикарпаття через призму соціологічних досліджень: методологія, проблеми, перспективи».

  Метою заходу було підбити підсумки соціологічного дослідження, нещодавно проведеного «Ініціативою судових іновацій». В ході цього дослідження соціологи Прикарпатського національного університету запропонували працівникам суду та його відвідувачам оцінити якість роботи установи та суддів.

  «Ми орієнтуємось на те щоб наблизитися до споживача та максимально задовольнити його потреби. Сьогодні ми будемо підбивати підсумки опитування та презентувати іх. Крім того, ми спробували розділити те, що відбувається в суді, на ряд послуг, що надаватимуться споживачам. Опитування провдилося за допомогою електронних інструментів. Нам дещо вдалося, але більше не вдалося. Метою було відновлення довіри до суду, бо делегітимізація судів загрожує системі держави», – розповів Андрій Малеєв, суддя Апеляційного суду.

  Ольга Максимович, директор центру соціологічних досліджень ПНУ, зазначила, що суспільство подекуди агресивно налаштовано стосовно судів, але опитування серед працівників суду свідчать, що з роботою судової системи все гаразд. В ході пілотної частини дослідження, яке ще не завершено, було опитано 200 відвідувачів суду та всі працівники. За словами Ольги Максимович, відвідувач суду – це велика статистична абстракція.

  На прес-конференцію був запрошений і ректор ПНУ Ігор Цепенда, табличка з його іменем стояла на столі. Втім, з невідомих наразі причин він не з’явився.

   

   

   

   

   

   

   

  (Visited 55 times, 1 visits today)
 • 180x150