На Прикарпатті можна буде подати заяву в РАЦС онлайн

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Нещодавно Івано-Франківськ відвідала директор департаменту цивільного, фінансового законодавства та законодавства з питань земельних відносин міністерства юстиції України Олена Ференс. Вона розповіла про нововведення у системі подачі документів в РАЦС, пише "Стик".

  "Ми запровадили можливість подати заяву он-лайн, записатися на прийом, самостійно обрати дату одруження. Нововведення діє у Києві, Одесі, Дніпропетровську, загалом буде запроваджено у 171 відділах реєстрації актів цивільного стану, в Івано-Франківській області у п’яти. При цьому за послуги РАЦС можна сплатити пластиковою карткою", – розповіла Олена Ференс.

  Відділи РАЦС не були готові до запровадження електронних послуг, але статистика показує, що сервіс користується попитом, зауважує чиновниця.

  Таким чином, вдалося спростити процедури – людям немає необхідності по декілька разів ходити, щоб записатися, оплатити в банку за послуги, повертатися назад. Ці процедури слід було реформувати – і це вдалося зробити за рахунок реєстрації онлайн.

  (Visited 23 times, 1 visits today)
 • 180x150