До кінця тижня має запрацювати світлофор на перехресті вулиць Галицька-Василіянок

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Під час сьогоднішньої оперативної наради у міськвиконкомі головуючий Михайло Верес підняв питання щодо відновлення роботи світлофора на перехресті вулиць Галицька–Василіянок, який не працює вже протягом тижня.

  За словами керівника ДП «Міськсвітло» Юрія Волошанського причиною цього є поламаний контролер.

  «Сьогодні відправляємо контролер до Харкова. Як «Нова пошта» справиться і ми його отримаємо, так одразу і встановимо. Думаю, зробимо це у п’ятницю», – зазначив Юрій Волошанський.

  Та додав, що на наступний рік необхідно взятися за розробку нової програми по роботі світлофорів. Бо у нас ще є 9 штук виробництва Кабардино-Балкарської АРСР. Це говорить про їм термін експлуатації і їх надійність.

  За словами заступника міського голови Руслана Гайди контролер, який вийшов з ладу, є в єдиному екземплярі. Більше такого в Івано – Франківську немає. Тому у майбутньому на випадок таких аварійних ситуацій необхідно мати ще один такий в запасі.

  А до того часу, поки «Міськсвітло» буде вирішувати поломку світлофора Михайло Верес закликав представників ДАІ, щоб зранку і в обідню пору на цьому перехресті обов’язково були регулювальники.

   

  (Visited 9 times, 1 visits today)
 • 180x150