У Верховині відбулось засідання фокус-групи за участю підприємців туристичної галузі

 • 180x150
 • Опубліковано:

  29 вересня у Верховині команда проекту провела засідання фокус-групи за участю підприємців туристичної галузі Верховинського району.

  Мета засідання – визначення формату та передумов започаткування роботи он-лайн юридичної
  консультації для надавачів туристичних послуг, передбаченої проектом "Івано-Франківська область – край для туризму", що співфінансується ЄС.

  Участь у засіданні взяв голова Верховинської райдержадміністрації Олег Лютий, голова районної

  ради Іван Маківничук, керівники організацій – партнерів проекту – Євген Микитюк (Регіональний
  фонд підтримки підприємництва по Івано-Франківській області) та Павло Горішевський голова Регіонального туристично-інформаційного центру).

  У вступному слові заступник директора департаменту міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури Івано-Франківської облдержадміністрації Віталій Семківнаголосив на важливості розвитку туризму для покращення соціально-економічного стану Верховинщини та окреслив можливості впровадження нових проектів в рамках програм транскордонного співробітництва ЄС. Координатор проекту Наталія Гасюк ознайомила учасників із завданнями проектув цілому та реалізацією його окремих заходів на території Верховинського району.

  Голова Громадської ради при департаменті, кандидат юридичних наук Ірина Турчак поінформувала присутніх про концепцію функціонування юридичної консультації та можливу допомогу експертів з права підприємцям сфери туризму і послуг області.

  За результатами засідання підприємцям рекомендовано подавати свої питання в офіс проекту длярозробки методичних і практичних рекомендації з господарських питань для туристичного бізнесу.

   

  (Visited 9 times, 1 visits today)
 • 180x150