Франківський ресторан отримав “срібло” міжнародної премії “Пальмова Гілка 2015”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Ресторан Fabbrica, який знаходиться в Івано-Франківську, отримав "срібло" міжнародної ресторанної премії “Пальмова Гілка 2015″.

  " Ми другий кращий ресторан України за версією престижної міжнародної премії – знову пощастило", – написав на своїй сторінці у Фейсбук співзасновник мережі "23 ресторани" Юрій Филюк.

  Премія “Пальмова Гілка” за кращу ресторанну концепцію була заснована у Франції в 1993 році Даніелем Мажонші (засновником ресторанної мережі Chantegrill та ресторану Mundaka). Щорічно її вручає авторитетний міжнародний клуб професіоналів ресторанного бізнесу Leaders Club International на чолі з президентом Юргеном Штрассером.

  Основними критеріями для участі в конкурсі "Пальмова гілка " є:

  – Дата відкриття в період попереднього календарного року;
  – Креативність та оригінальність концепції;
  – Швидка окупність проекту;
  – Можливість тиражування концепції;
  – Нові тенденції;
  – Дизайн і атмосфера;
  – Адекватна кадрова політика

  У short list української "Пальмової гілки" увійшли 12 концепцій, найбільш сильних, яскравих і ті, які максимально відповідають критеріям премії. 1 жовтня 2015 року трьох переможців визначили на церемонії “Пальмової Гілки” самі учасники церемонії, представники ресторанної індустрії, постачальники, журналісти.

  Переможцями стали:

  "бронза"

  Хряк, Чернігів

  "срібло"

  Fabbrica, Івано-Франківськ

  "золото"

  Любимый Дядя, Київ

  Щорічно за статус кращої ресторанної концепції змагаються ресторани Франції, Бельгії, Швейцарії, Німеччини, Люксембургу та Росії, а в недалекому майбутньому — Ірландії, Туреччини. Цього року договір про створення підрозділу Leaders Club Ukraine підписали з RestoPraktiki. Це означає, що історія української “Пальмової Гілки” почалась у 2015 році.

  (Visited 58 times, 1 visits today)
 • 180x150