На Верховинщині підрядник привласнив авансовий платіж для ремонту дороги

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Прокуратурою Верховинського району скеровано до суду обвинувальний акт відносно керівника підприємства, який привласнив понад 17 тис грн для ремонту сільської дороги.

  Встановлено, що у вересні 2013 року вказаний суб’єкт господарювання уклав з Бистрецькою сільською радою договір на проведення ремонтних робіт в присілку Площі села Дземброня, вартістю виконання 57 000 гривень.

  Відтак, згідно договору, на розрахунковий рахунок підприємства проведено авансові платежі в сумі 17 100 гривень, на придбання матеріалів для ремонту вказаної дороги. Однак керівник підприємства діючи умисно, з метою протиправного збагачення, дані кошти розтратив, використавши їх у власних цілях, не пов’язаних з виконанням зобов’язань з ремонтом дороги.

  Як наслідок вказані роботи виконані не були, бюджету Бистрецької сільської ради заподіяно майнової шкоди на суму 17 100 гривень. Окрім того, щоб приховати даний факт він склав та видав підписаний і посвідчений відтиском печатки підприємства завідомо неправдивий акт приймання виконаних робіт по ремонту на вказану суму.

  В ході розслідування забезпечено відшкодування вказаних збитків. На даний час досудове розслідування щодо нього завершено. Обвинувальний акт скеровано до суду за ч.1 ст. 366 (Службове підроблення) та ч.2 ст.191(Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України.

   

  (Visited 16 times, 1 visits today)
 • 180x150