Семен Семенченко приїхав у Франківськ, щоб вирішити проблеми учасників АТО (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  9 жовтня з робочим візитом до Івано-Франківська прибув Семен Семенченко – народний депутат України, перший заступник голови Комітету ВРУ з питань національної безпеки та оборони, командир Батальйону спеціального призначення «Донбас».

  Основною метою приїзду Семена Семенченка стали проблеми ветеранів АТО та зміни, які потрібно внести в законодавство України для їх захисту. Піднімалися теми недосконалих законів, забезпечення житлом учасників АТО, психологічної допомоги бійцям та їх реабілітації. На зустрічі були присутні учасники війни на сході України, волонтери та активісти.

  "Свою задачу як народного депутата я бачу наступним чином. Я буду допомагати активним людям відстоювати свої права – як за допомогою депутатських запитів, так і приїжджаючи особисто. Також я можу вносити законопроекти, які "затикатимуть" ті чи інші діри в нашому законодавстві, можу допомагати координувати людей з різних областей. Ще у мене є благодійний фонд, який допомагає учасникам АТО та їх сім’ям. В Івано-Франківській області нам також потрібна допомога всіх активних людей, які розуміють, до чого йде наша країна", – розповів Семен Семенченко.

  Пропонуємо читачам Стику поглянути, як це було.

   

   

   

   

   

  (Visited 27 times, 1 visits today)
 • 180x150