Сьогодні в Івано-Франківську відбудеться Марафон лекцій

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні о 18:00 в Urban Space 100 відбудеться Марафон лекцій. Культурний код міста – 4-годинний потік лекцій про місто для тих, хто ніколи не втомлюється шукати альтернативні ракурси і нові рішення, що видимо та відчутно змінюють життя у місті.

  Подія – безкоштовна.

  "Ми будемо слухати і чути, говорити і обговорювати, аналізувати і робити висновки, шукати і знаходити несподівані бачення тем і проблем, з якими стикаються українські міста. В тому числі і Франківськ.

  Увесь потік лекцій ми розділили на 4 напрямки:
  1)Мистецтво та Технології
  2) Історія та Інновації
  3) Культура і Дані
  4) Гра і місто

  Ми спробуємо поглянути на технологію як мистецтво і відповісти на питання, чому технологій недостатньо, поговоримо про культурні ініціативи та події у Франківську, проаналізуємо, якими даними про місто володіє громада і на які рішення хотіла б і має впливати, чого не вистачає Франківську на шляху до статусу smart city і яке амплуа пасує місту найбільше, та може дозволити сповна розкрити креативний потенціал його жителів", – інформують організатори.

  Лекції проходять в рамках програми Культурний код міста з 18:00 по 22:00, а уже 10-11 жовтня відбудеться арт-хакатон у просторі Stantsiya.

  Тож нові візії, свіжі знання та результати обговорень може успішно випробувати прикладним способом: прийти і створити ідею для міста, що поєдную у собі арт, технологію та науку. Реєструйся на арт-хакатон тут: http://bit.ly/1KO48qH
  https://www.facebook.com/events/1002691219795608/

   

  (Visited 8 times, 1 visits today)
 • 180x150