Міліція Івано-Франківщини розпочала кримінальне провадження за фактом приховування бюлетенів на дільниці в Калуші

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Калушанина, який таємно виніс за межі виборчої дільниці два бюлетені, затримав працівник міліції, котрий чергував на ній.

  Як виявилося, 48-річний мешканець Калуша на дільниці отримав три виборчі бюлетені. Перебуваючи в кабінці для голосування, два з них заховав у сумці. Третій бюлетень чоловік вкинув в урну та відразу ж вийшов з дільниці.

  Вже на вулиці калушанина зупинив міліціонер, який ніс службу на цій дільниці. Під час розмови з правоохоронцем чоловік вийняв бюлетені та розірвав їх, інформують в облуправлінні міліції.

  Відомості за цим фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.158-1 Кримінального кодексу України (Незаконне використання виборчого бюлетеня, бюлетеня для голосування на референдумі, голосування виборцем, учасником референдуму більше ніж один раз). Такі дії караються штрафом від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.

  Слідство з’ясовує, з якою метою підозрюваний виніс з дільниці виборчі бюлетені.

   

  (Visited 22 times, 1 visits today)
 • 180x150