На місці катастрофи російського A321 знайдені 175 тіл

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Загони єгипетських рятувальників, які працюють на місці катастрофи російського Airbus 321 на півночі Синайського півострова, виявили тіла 175 загиблих, повідомило видання Youm7, посилаючись на представників єгипетської служби безпеки.

  Зазначається, що рятувальники значно розширили зону пошуків навколо місця падіння літака. На цей час вона становить близько 15 кв. км.

  Рятувальники виявили тіло трирічної дитини в районі, віддаленому від основного місця катастрофи російського авіалайнера на Синайському півострові, повідомив офіцер армії Єгипту.

  "Ми знайшли трирічну дівчинку у 8 км від основного місця катастрофи літака", – цитує його слова Франс Прес.

  Тим часом генпрокуратура Єгипту оголосила в неділю, 1 листопада, про введення закритої зони навколо місця катастрофи російського лайнера на Синаї до закінчення всіх пошуково-рятувальних робіт.

  Тридцять першого жовтня в Єгипті розбився російський літак Airbus 321. На його борту знаходилося 224 людини разои із сімома членів екіпажу – усі загинули.

  Раніше єгипетська влада повідомила про те, що початковий аналіз уламків показав, що причиною катастрофи російського літака, на борту якого знаходилися 224 пасажири і сім членів екіпажу, стали технічні причини.

  Також на борту російського лайнера перебували четверо українців.

  За матеріалами: Интерфакс-Украина

   

  (Visited 16 times, 1 visits today)
 • 180x150