В Івано-Франківську планують оголосити додатковий конкурс на обслуговування автобусних маршрутів нової мережі громадського транспорту

 • 180x150
 • Опубліковано:

  В Івано-Франківську планують оголосити додатковий конкурс на обслуговування автобусних маршрутів нової мережі громадського транспорту, яка має вступити в дію з 1 січня 2016 року.

  Про це повідомив заступник голови конкурсного комітету, перший заступник директора департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку Ігор Сенчук. За його словами, мова йде про ті маршрути, які мають обслуговувати великогабаритні автобуси, та ті лоти, за якими конкурс не відбувся,пише "Західний кур’єр".

  Як раніше повідомлялося, до участі в конкурсі, який відбувся 20 жовтня, зголосилося вісім претендентів, які подали 23 пропозиції. Однак через відсутність всіх необхідних документів до конкурсу не допустили трьох претендентів (серед яких і комунальне підприємство «Електроавтотранс») та ще трьох претендентів не допустили до конкурсу по трьох лотах, через нестачу у них необхідної кількості рухомого складу.

  На лот №13 з маршрутами № 37 «Вокзал – с. Драгомирчани» та № 38 «Обласна лікарня – с. Крихівці» перевізники не подали жодної пропозиції. Також конкурсний комітет вирішив відхилити всі пропозиції перевізників за лотами №№ 1, 2, та 3, маршрути яких мали б обслуговувати великогабаритні автобуси, через те, що перевізники не заявили до конкурсу на них необхідну кількість рухомого складу відповідного класу. А проведення конкурсу по лотах №4 та № 11 призупинив суд.

  За словами І.Сенчука, рішення про оголошення додаткового конкурсу має ухвалити міськвиконком. Якщо з тих чи інших причин він не відбудеться, замовник перевезень має право на три місяці призначити тимчасових перевізників, які з 1 січня 2016 року почнуть обслуговувати ці маршрути нової мережі громадського транспорту до проведення наступного додаткового конкурсу. За якими критеріями у такому разі замовник визначатиме цих перевізників, І.Сенчук не уточнив, але зазначив, що до нового року ще є час і додатковий конкурс мав би відбутися вчасно. Тим більше, що перевізники, яких через неповний комплект документів попереднього разу не допустили до конкурсу, мають автобуси, які б могли обслуговувати ці маршрути.
  Водночас деякі перевізники, котрі брали участь у конкурсі 20 жовтня, невдоволені його результатами і мають намір оскаржувати їх в суді, що взагалі ставить під загрозу початок функціонування з 1 січня 2016 року нової маршрутної мережі громадського транспорту у Івано-Франківську.

  Натомість голова конкурсного комітету, заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку Руслан Гайда відкидає всі звинувачення невдоволених перевізників і запевняє, що конкурс відбувався з чітким дотриманням норм законодавства. Саме тому деяких перевізників, які не подали всієї необхідної документації або у документації яких після перевірки виявили неточності чи невідповідності, не допустили до конкурсу.

   

  (Visited 21 times, 1 visits today)
 • 180x150