Віктор Шкутов розповів про зміни у структурі нової поліції

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 20 листопада, тимчасово виконуючий обов’язки начальника Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Віктор Шкутов розповів про зміни у структурі новоствореної поліції, пише "Стик".

  6 листопада припинила своє існування міліція, наголошує Віктор Шкутов. Відповідно до закону України "Про національну поліцію", завданням поліції є надання поліцейських послуг у сферах збереження прав та свобод людини, взаємодія з населенням на правах партнерства.

  У поліції створено центральні та територіальні органи, зокрема в області створене Головне управління національної поліції. В управлінні міліції працювало понад три тисячі осіб, в ході реорганізації створено тимчасовий штат з кількістю понад 2500 працівників. 204 звільнено з різних причин.

  По-новому організована робота міських та райойних відділів. Територіальний принцип залишився незмінним, але в дрібних відділеннях змінено структуру керівництва. У кущові відділи поліції введено додаткову посаду першого заступника. У структуру і штат нової поліції не увійшли підрозділи, які підпорядковуються вертикальній структурі, загалом це 688 чоловік. Охорона судів переходить до воєнізованої охорони, зауважив Віктор Шкутов.

  До 31 грудня 2015 року дозволяється використання печаток, бланків, форми міліції. Підрозділи МРЕВ виведені із штату поліції, на їхній базі створені сервісні центри, які спрощують процедуру купівлі-продажу автомобілів.

  Крім того, почався процес глобальної переатестації працівників, який триватиме 100 днів. За цей час кожен працівник повинен пройти переатестацію, на основі якої будуть прийняті кадрові рішення щодо підрозділів задля забезпечення якості роботи.

   

  (Visited 31 times, 1 visits today)
 • 180x150