“Ревізор” в Івано-Франківську: як це було

 • 180x150
 • Опубліковано:

  17 серпня до Івано-Франківська завітав ведучий програми "Ревізор" Вадим Абрамов. Він оглянув кілька закладів, серед яких були супермаркет "Арсен", готель "Франц", громадський ресторан "Urban Space 100", суші-бар "Япона хата", м’ясний клуб "Рондель" та готель "Дністер".

  А сьогодні, 30 листопада, передача вийшла в ефір і глядачі змогли дізнатися про ці заклади багато цікавого.

  Оглянувши "Япона хату", Вадим Абрамов відзначив професіоналізм та привітність офіціантів, помірні ціни, але поганий стан кухні. Зокрема, деякі продукти були зіпсовані, а у витяжці було багато жиру.

  В результаті суші-бар не отримав відзнаку "Ревізора".

  Наступним пунктом ревізії став готель "Дністер", де Вадим увійшов до наперед знятого "таємним покупцем" номеру та оглянув його. Всі меблі у номері виявилися старими, підлога – скрипучою, постільна білизна та ліжко – заплямованими і смердючими. До ванни претензій у ведучого було менше, втім, у душовій кабіні знайшлися сліди грибка. У номері було спекотно, а ще – знайшовся тарган, який втік кудись на сходи.

  Враховуючи всі вищезазначені факти, готель "Дністер" також не отримав відзнаку телепередачі.

  Далі Вадим Абрамов відвідав м’ясний клуб "Рондель". На кухні він знайшов не дуже ретельно вимиті сковорідки та інші проблеми – зокрема, сире м’ясо часто зберігалося у відкритому вигляді. Переглянувши меню, Вадим зробив замовлення – проте офіціант, що підійшов до нього, погано розбирався в стравах. Втім, інший офіціант зміг відповісти на всі запитання ведучого – і навіть на одне провокативне. Інтер’єр закладу в стилі французького провансу був оцінений Вадимом позитивно, пилюки ніде не було. В туалеті теж виявилося досить чисто. Стейк зі свинини, як і кава, отримали похвалу ведучого.

  На жаль, "Рондель" також не отримав відзнаку "Ревізора" через проблеми на кухні та з персоналом.

  За результатами перевірки громадського ресторану "Urban Space 100" було виявлено як багато недоліків, так і багато позитивних речей. Інтер’єр, смак їжі, привітність персоналу, обладнання кухні та туалету були оцінені ведучим добре. Але з чистотою та санітарією виявилися дуже серйозні проблеми. Крім того, "таємному покупцеві" принесли 200 грамів салату замість зазначених у меню 240.

  Через ці проблеми "Urban Space 100" не отримав відзнаки "Ревізора".

  У супермаркеті "Арсен" ревізор виявив багато санітарних порушень. Продукти в кухні зберігалися всі разом, як приготовані страви, так і сирі овочі та яйця. Риба на прилавку була несвіжою, як і багато інших продуктів – плавлені сирки, сосиски. Також був помічений факт продажу спиртних напоїв без акцизних марок, що небезпечно для здоров’я. 

  Супермаркет "Арсен" цілком заслужено не отримав відзнаку телепередачі "Ревізор".

  Додамо, що "Ревізор" також побував з ревізією у популярній піцерії "Тіп-Топ", однак ця перевірка не увійшла до ефіру.

  (Visited 632 times, 1 visits today)
 • 180x150