В Івано-Франківську проводиться конференція з енергоефективності та термомодернізації

 • 180x150
 • Опубліковано:

  В оІвано-Франківській блдержадміністрації триває конференція «Термомодернізація. Енергоефективність в житлових будинках – регуляції, фінансування, технології», організована Польсько-Українською Господарчою Палатою.

  У програмі заходу – розгляд тематики щодо термомодернізації та енергозбереження житлових будинків, інституційної підтримки трансформації і модернізації комунального сектора, реалізації програм енергозбереження та енергоефективності у банківському секторі. Впродовж конференції презентують досвід польських фірм у галузі термомодернізації.

  Відкриваючи конференцію, віце-президент Польсько-Української Господарчої Палати Олег Дубіш образно назвав процес вжиття заходів з енергозбереження та енергоефективності «другим фронтом» для України, зауваживши, що сьогодні витрати на утримання житлового фонду в нашій державі у декілька разів перевищують аналогічні виплати на це в країнах Європи.

  «Україні в цілому та Івано-Франківській області зокрема необхідний досвід наших колег у плані енергозбереження, – зазначив, вітаючи учасників конференції, перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Басараб. – Розуміємо, що лише разом зможемо зробити дієві кроки у цьому плані, необхідні нашим громадам».

  Конференція в Івано-Франківську стала третьою за рахунком серед аналогічних заходів, проведених в Україні за сприяння Польсько-Української Господарчої Палати.

   

  (Visited 15 times, 1 visits today)
 • 180x150