У Франківську проведуть незалежну споживчу експертизу зразків молочної продукції

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Чи якісну молочну продукцію вживають мешканці Івано-Франківська? Яке молоко, сметану та масло варто купувати?

  Спеціалісти ДП “Івано-Франківськстандартметрологія” розпочали незалежну споживчу експертизу зразків молочної продукції, що були придбані в торговельній мережі міста.

  Як зазначила представниця ДП “Івано-Франківськстандартметрологія” Ольга Петренко, результати будуть відомі до 29 грудня.

  "За результатами електронних, телефонних та усних звернень, рекомендацій представників громадських організацій, об’єктом проведення незалежної споживчої експертизи у грудні 2015 року було визначено молочну продукцію. У ній три категорії продуктів: масло,сметана та молоко. Головним аргументом у обранні для дослідження саме такої продукції є її щоденне споживання усіма верствами населення", – зазначила Ольга Петренко.

  За її словами, при закупівлі продукції основна перевага надавалась виробникам з Івано-Франківщини. Зокрема, закуплено 5 зразків масла, 5 зразків сметани та 3 зразки молока.

  "На жаль, не вдалося зберегти ріномірність у відборі всіх видів продукції. Оскільки на момент придбання у торгівельних мережах "Вопак", "Тростянецький" та "Наш край" виявились у продажі лише товари трьох місцевих виробників", – зазначила представниця ДП “Івано-Франківськстандартметрологія” .

  Закуплена продукція буде досліджуватися за фізико-хімічними та мікробіологічними показниками. Проведення всіх лабораторних досліджень потребуватиме близько тижня і результати, орієнтовно, будуть оприлюднені у період з 24 по 29 грудня 2015 року.

  Нагадаємо, що практику проведення незалежних споживчих експертиз ДП “Івано-Франківськстандартметрологія” започаткувало влітку цього року.

  За матеріалами: ОДТРК "Карпати"

   

  (Visited 7 times, 1 visits today)
 • 180x150