Маршрутки спотикання. Виконком так і не вирішив, чи возитимуть франківців з 1 січня по-новому

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У вівторок, 29 грудня, на засіданні виконкому обговорювали проблемні питання у маршрутній мережі, яку запланували кардинально змінити з 1 січня.

  Зокрема, вирішували, що робити із перевізником, який виграв конкурс щодо маршрутних перевезень по кількох лотах, але до якого, як виявилося лише зараз, були претензії, пише "Репортер".

  З’ясувалося, Володимир Сохан, голова асоціїації перевізників, у документах вказав неправдиві дані щодо кількості водіїв та щодо пасажиромісткості автобусів за виграними по лотах маршрутами.

  Нагадаємо, на повторному конкурсі на здійснення пасажирських перевезень в Івано-Франківську Сохан виграв наступні лоти:

  Маршрут №27 – 5 автобусів великого класу
  Маршрут №28 – 8 автобусів великого класу
  Маршрут №32 + 34 – 8+6 автобусів малого класу

  Депутат облради Василь Попович заявив, що подасться до прокуратури, аби членів виконкому “перевірили”, адже у їх діях він побачив “рейдерство”.

  “Виконком повинен припинити виділяти маршрути під ситуативні інтереси та під кожного нового прокурора, який з’являється, – сказав член виконкому Вадим Войтик. – Було оголошено конкурс на всі перевезення на всіх маршрутах. Ми зараз говоримо про те, наскільки чесно провели цей конкурс та чи об’єктивно визначили перевізників-переможців. Сохан не святий, я не впевнений, що він перевезе людей по 95% маршрутах”.

  Та все ж найпроблемнішим для членів виконкому нині було питання, чи приймати рішення про введення в дію результатів конкурсу маршрутних перевезень.

  “Була пророблена велика теоретична робота, але перевізники виграли чисто по паперах, – сказав Войтик. – Я вважаю, що треба провести повторно відкритий конкурс. Комісія фактично була без голови, адже на той час Руслан Гайда вже не був заступником міського голови”.

  На це мер Руслан Марцінків спитав: “То що ж робити з 1 січня?”

  Перевізники у залі обурено питали, чи взагалі законно проводити третій конкурс.

  “Ви думаєте, перевізники сидять вдома, лежать? Ми ж готувалися, склали інвестпроекти, написали, що ми змінимо за рік, – сказав один із перевізників у залі засідань. – Пройшло два конкурси – відкриті. Як так можна з нами? Нам ще сидіти три місяці?”

  “Нова схема таки буде, – запевнив міський голова. – Не будуть одночасно їздити старі й нові маршрути. Виконком зараз не готовий прийняти рішення”.

  Врешті мер вирішив перервати засідання виконкому на 10:00 четверга, 31 грудня.

   

  (Visited 11 times, 1 visits today)
 • 180x150