Депутат облради Святослав Никорович: У Богородчанському районі кожна проблема має прізвище

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Одним із першочергових завдань на окрузі депутат Івано–Франківської обласної ради VII скликання  Святослав Никорович бачить роботу з керівниками різних структур.

  Таку думку народний обранець висловив в програмі «Актуальне інтерв’ю» на телеканалі «Галичина».

  «У Богородчанському районі, на жаль, кожна проблема має прізвище. Хтось «затримався» на своїй посаді, когось оминула люстрація. Де є нормальний керівник – там все нормально. Де керівник собі дозволяє щось зайве – там є серйозні проблеми. Можу сказати, що є серйозні проблеми у Богородчанській центральній районній лікарні. Для прикладу, знаю той факт, що працівників змушують за власні кошти робити ремонт. Так не повинно бути. Поки не можу сказати, яким буде вирішення цих проблем, але ми над цим працюємо», – розповів Святослав Никорович.

  Також депутат облради акцентував увагу на відсутності робочих місць у районі.

  «Підприємства, які працювали раніше – закриті. Приїжджаєш у село, а там жінок майже немає, бо вони заробляють гроші за кордоном. У цей же час чоловіки зловживають алкоголем, а діти залишаються без догляду. Тому зараз створення робочих місць – це не лише моє завдання, а завдання нової обласної ради. Потрібно шукати шляхи для інвестування. Так, Івано-Франківська обласна рада – це політичний орган. Але люди хочуть бачити виконання реальних господарських справ. Така вимога часу. Вони втомилися від гучних політичних заяв», – зазначив Святослав Никорович.

  (Visited 88 times, 1 visits today)
 • 180x150