У Франківську націоналісти пройшлися “Маршем справедливості” (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  22 січня в Івано-Франківську відбулася раніше анонсована акція "Марш справедливості", яку ініціював ЦК "Азов". Приводом до цього маршу стало згвалтування неповнолітніх студентами-іноземцями. Втім, зазначимо, що підозрюваних у цьому злочині вже помістили під варту.

  Близько сотні молодиків з цивільного корпусу "Азову" та "УНА-УНСО" пройшлися вулицею Незалежності, вигукуючи гасла "Пам’ятай, чужинець, тут господар українець!" "Вчора – Кельн, завтра – Франківськ" та інші. На "стометрівці" учасники акції запалили фаєри. Колона зупинилася на Вічевому майдані, після чого вирушила до гуртожитку, в якому мешкали іноземці.

  "Я вирішив взяти участь у цій акції, бо випадок трапився дійсно кричущий – тим паче, в контексті останніх подій у світі, тобто розвитку радикальних ісламських рухів. Зараз ця проблема в Україні є в зародку, і тому з нею треба боротися зараз. Сам я учасник АТО, пробув там рік. Воював у Маріуполі, в Мар’їнці, в Іловайську, в Широкіно", – розповів учасник акції, боєць АТО з позивним "Байда".

  Пропонуємо читачам Стику поглянути, як це було.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  (Visited 37 times, 1 visits today)
 • 180x150