Міська рада затвердила Програму розвитку туристичної галузі Івано-Франківська

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Депутати міської ради проголосували за програми, які регулюватимуть розвиток туристичної галузі міста та механізми залучення інвестицій в економіку міста.

  Програма розвитку туристичної галузі міста Івано-Франківська на 2016-2020 роки має на меті підвищити частку туристичної галузі в економічних показниках міста та покращити імідж міста на всеукраїнському та міжнародному ринках туристичних послуг. Вона передбачає реалізацію заходів, спрямованих на покращення туристичної інфраструктури, зростання популярності Івано-Франківська серед туристів, підвищення професійного рівня працівників туристичної сфери, реалізацію міжнародних туристичних проектів, впровадження нових туристичних продуктів.

  Комплексна програму сприяння залученню інвестицій в економіку міста Івано-Франківська на 2016-2020 роки передбачає залучення і оптимальне використання інвестиційних ресурсів з метою стійкого соціально-економічного розвитку та підвищення якості життя населення міста. Вона спрямована на забезпечення економічного розвитку та підвищення конкурентоспроможності, активізацію інвестиційної діяльності, створення нових робочих місць, розвиток сучасної виробничої та ринкової інфраструктури.

   

  (Visited 34 times, 1 visits today)
 • 180x150