Кремлівська машина пропаганди – жертвою стали діти

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Ні для кого не є таємницею, що військова інтервенція РФ супроводжується безпрецедентним психологічним та ідеологічним тиском на населення окупованих територій України. І зараз ми пожинаємо плоди роботи жахливої машини кремлівського «агітпропу». Першими жертвами, як
  і слід було очікувати, стала найменш психологічно стійка група суспільства – діти.

  Вчителі однієї зі шкіл Донецької області передали нам малюнки своїх учнів, які керівництво місцевої освіти збиралось показати на виставці дитячої творчості, з надією на те що весь цивілізований світ побачить до якого стану довели українських дітей свою пропагандою кремлівські покидьки та
  втрутиться в цю новітню форму геноциду.

  Коли вперше поглянув на ці малюнки, мене водночас охопило почуття жалю та гніву. Я жахнувся від побаченого -вдовбування в голови дітей ідей «Русского мира», з усіма його людиноненависницьким ідеями, як то расизм, гомофобія, агресивна віронетерпимість просто покалічило їхню психіку.

  Зрозуміло, що в малюнки дітей які пережили бойові дії будуть просякнуті страхом, тривожністю. Проте образи спалення осіб з нетрадиційною орієнтацією та різні расистські варіації є явно не дитячими. Очевидно, що вони малювались під «диктовку» кремлівських «замполітів від освіти» на виконання рознарядки про формування в населення східних областей України ненависті перед «гейропою», «неграми-піндосами» та іншими шизофренічними фантазіями пропагандистів з Москви. Це ніщо інше, як справжнє зомбування.

  Свого часу пропаганда кривавого режиму більшовиків та Третього Рейху зламала психіку не одного покоління своїх народів. Геббельс і його посіпаки не цуралися використовувати дітей у своїй роботі. За всі свої злочини вони опинилися на лаві підсудних в Нюрнбергзі. Я впевнений, за те що «кремлівські геббельси» роблять з українськими дітьми, всі вони опиняться на лаві підсудних в Гаазі.

  Дивлячись на ці малюнки, для мене є очевидним, що пошуки способів ліквідації наслідків кремлівської пропаганди повинні стати на один рівень з пошуком шляхів припинення російської військової агресії порядку денного всіх комунікативних платформ з мирного врегулювання ситуації на Донбасі.

  Автор: Семен Кабакаев
  Волонтер, координатор проекту " СтопТеррор " , громадський діяч

  (Visited 19 times, 1 visits today)
 • 180x150