Особисто захищатиму кожного чесного поліцейського, – Хатія Деканоідзе

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе під час церемонії складання присяги новими патрульними поліцейськими в Івано-Франківську наголосила на тому, що кожен з тих, хто заступив на службу, покаже справжній стандарт, якою має бути професійна поліція.

  «Я переконана, що нам вдасться виконати усе заплановане. Ми поступово рухаємося до виконання наших спільних завдань. Найголовніше, ми маємо зрозуміти, що за нами стоїть наша країна. Іншого шляху у нас немає. Я впевнена, що ці хлопці та дівчата реально заслуговують на право служити в поліції і вони покажуть справжній стандарт, якою має бути справжня професійна поліція, що захищає людей», – зазначила Голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе,пише "Галицький кореспондент".

  Разом із тим Хатія Деканоідзе подякувала за гостинність усім мешканцям Івано-Франківська, які, незважаючи на несприятливі погодні умови, завітали на церемонію складання присяги новими патрульними поліцейськими.

  «Ми повинні працювати як одна велика родина, і патрульні поліцейські, і всі департаменти, загалом, всі співробітники, які працюють у Національній поліції України. Я буду особисто захищати кожного чесного поліцейського», – зазначила Голова Національної поліції України.

   

  (Visited 25 times, 1 visits today)
 • 180x150