«Прикарпаттяобленерго» введе 100% передоплату для несумлінних споживачів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, внесла зміни до «Правил користування електричною енергією». Згідно з ними змінився порядок оплати за електроенергію для житлово-комунальних організацій та установ, що фінансуються з державного або місцевого бюджету.

  Якщо раніше ця категорія споживачів мала змогу сплачувати за електроенергію разово, за фактичними показами приладів обліку по завершенні розрахункового періоду, то відтепер такої можливості не буде.

  Натомість житлово-комунальні організації та установи, що фінансуються з бюджету, зможуть сплачувати за електроенергію у формі попередньої оплати – коли споживач заявляє обсяг споживання електроенергії та платить наперед за розрахунковий період, або у формі планового платежу – коли споживач сплачує за електроенергію частинами протягом розрахункового періоду.

  Окрім цього, змінами передбачено, що споживачі, які сплачують за електроенергію у формі планового платежу, у випадку систематичного (тричі впродовж календарного року) порушення умов договору про постачання електричної енергії – несвоєчасної або неповної оплати за електроенергію, можуть бути переведені на форму 100%-ої попередньої оплати за ініціативою енергопостачальника.

  У ПАТ «Прикарпаттяобленерго» сподіваються, що вищезгадані зміни у «Правилах користування електричною енергією» сприятимуть покращенню платіжної дисципліни споживачів.

   

  (Visited 7 times, 1 visits today)
 • 180x150