ТОП-20 найпопулярніших петицій до міської влади Івано-Франківська

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Як повідомляв Стик, в Івано-Франківську запустили сервіс електронних петицій.

  Петиція "Відновлення видачі дозволів на установку автономного опалення для всіх категорій споживачів" стала двадцятою, яка набрала неохідну кількість підписів, щоб потрапити на розгляд.

  Із ТОП-10 найпопулярніших петицій до міської влади Івано-Франківська можна ознайомитися за посиланням.

  Одинадцятою набрала необхідну кількість підписів петиція "Винести всі ринки за межі центральної частини міста та створити єдиний сільськогосподарський ринок за межами міста". На сайті "Електронних петицій до влади міста Івано-Франківська" вже оприлюднено відповідь заступника міського голови Богдана Білика.

  Дванадцятою стала петиція "Звільнити начальника управління освіти Микулу Н.П. за постійні побори з батьків у школах і садках та корупцію". Відповів на цю петицію заступник міського голови Олександр Левицький.

  Петиція з пропозицією забрати з вулиць Франківська "професійних" жебраків стала тринадцятою. На сайті "Електронних петицій до влади міста Івано-Франківська" вже оприлюднено відповідь міського голови Руслана Марцінківа.

  Петиція "Повернути земельну ділянку по вулиці Вовчинецькій, 225 площею 6,022га, в комунальну власність міста" стала чотирнадцятою, яка набрала неохідну кількість підписів, щоб потрапити на розгляд. Відповів на неї перший заступник міського голови Микола Вітенко.

  П’ятнадцятою стала петиція "Збільшення кількості маленьких сміттєвих баків для пішоходів вздовж всіх вулиць Івано-Франківська». Відповідь Миколи Вітенка вже також опублікована на сайті.

  Петиція "Подолання стихійної торгівлі на вулицях Івано-Франківська " стала шістнадцятою, яка набрала неохідну кількість підписів та потрапила на розгляд до заступника міського голови Богдана Білика.Згодом було оприлюднено його відповідь.

  Сімнадцятою електронною петицією до міської влади Івано-Франківська,яка набрала необхідну кількість підписів, стала петиція "Про скасування ЄРЦ". Відповідь на неї ще не оприлюднено.

  Петиція "Розповсюдження апаратів, які видають гроші за використані пластикові пляшки" стала вісімнадцятою. Відповідь на неї ще не оприлюднено.

  Петиція "Створити один Сайт "Вся комуналка міста", де споживачі зможуть контролючати розрахунки, надсилати показники, сплачувати" стала дев’ятнадцятою, яка набрала неохідну кількість підписів, щоб потрапити на розгляд. Відповідь на неї ще не оприлюднено.

  Двадцятою стала петиція "Відновлення видачі дозволів на установку автономного опалення для всіх категорій споживачів". Відповідь на неї буде оприлюднено після розгляду.

   

  (Visited 20 times, 1 visits today)
 • 180x150