Івано-Франківська ОДА та обласна рада висловлюють співчуття з приводу смерті Я. В. Плав’юка

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На вісімдесят четвертому році життя відійшов у Вічність великий хлібороб землі Покутської Ярослав Васильович Плав’юк.

  Цей знаний і шанований на Прикарпатті чоловік походить з відомої родини, в якій виховувався останній Президент Української Народної Республіки в екзилі, п’ятий Голова Організації українських націоналістів Микола Плав’юк.

  На життєвому шляху брата видатного громадсько-політичного діяча, який народився 21 квітня 1932 року в с. Русів Снятинського району, – навчання у Чернівецькому державному університеті, праця на вчительській ниві, робота директором школи.

  У 1971-1992 роках Ярослав Васильович обраний керівником господарства імені Марка Черемшини в селах Завалля і Залуччя. З 1992-го був призначений першим заступником голови Снятинського райвиконкому, де пропрацював до 1998 року. Пізніше наш земляк перейшов на господарську роботу і створив сільськогосподарський кооператив, з якого розпочався кооперативний рух на Снятинщині. За наполегливу, плідну працю, відповідальність та професіоналізм прикарпатські аграрії на схилі літ обрали Ярослава Плав’юка головою ради товаровиробників Снятинського району.

  У пам’яті тих, хто був поруч, він назавжди залишиться працьовитою та доброю людиною, здатною розпочинати нові справи та робити їх результативними. Висловлюємо щирі співчуття рідним померлого, поділяємо біль їхньої втрати, сумуємо разом з ними.

  Голова облдержадміністрації Олег Гончарук

  Голова обласної ради Олександр Сич

   

   

   

  (Visited 18 times, 1 visits today)
 • 180x150