«Івано-Франківськтеплокомуненерго» виповнилось 50 років

 • 180x150
 • Опубліковано:

  5 лютого ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» святкує своє 50-річчя. З цієї нагоди на підприємстві відзначили ветеранів праці та найуспішніших співробітників. Привітати одне з найстаріших підприємств міста з нагоди ювілею завітав і міський голова Руслан Марцінків.

  «Я казав і продовжую стверджувати, що комунальні підприємства повинні розвиватись, стати фундаментом для економіки міста. «Теплокомуненерго» демонструє приклад для інших організацій результативністю, прогресивним мисленням, готовністю до змін. Ви маєте і соціальне підкріплення – чудовий хор та футбольну команду, які з року в рік тішать гарними результатами. Хочу щиро подякувати кожному працівнику і усім ветеранам за гарну роботу , відданість і старання», – звернувся до колективу Руслан Марцінків.

  Варто пригадати, що «Івано-Франківськтеплокомуненерго» є взірцевим комунальним підприємством не лише для свого міста, але й для усіє України. Його досвід у використанні ресурсів, організації діяльності та інноваціях на виробництві черпають подібні компанії. Неодноразово підприємство відзначали державними та міжнародними нагородами і подяками у різних категоріях. Тому, як зазначив міський голова, ТКЕ має потенціал для розвитку і процвітання, це потужний трудовий та матеріальний ресурс зі значними перспективами для міста.

   

  (Visited 16 times, 1 visits today)
 • 180x150