Сім’ї загиблих афганців Прикарпаття більше не отримують пільг та соцвиплат

 • 180x150
 • Опубліковано:

  15 лютого у Франківську відбулося віче-реквієм на честь 27-ї річниці виведення військ з Афганістану. Кілька сотень людей – ветерани тієї війни, їхні друзі, родичі, а також просто небайдужі франківці – зібралися біля пам’ятника воїнам-афганцям.

  Голова Івано-Франківської обласної організації української спілки ветеранів Афганістану Юрій Купчій розповів журналістам про труднощі, з якими зіткнулися учасники війни та сім’ї загиблих.

  "В області у нас приблизно 1800 афганців, з яких понад 150 стали учасниками АТО. Втім, програми щодо житла зараз Кабміном призупинені, більший наголос робиться на "АТОшників". Для ветеранів Афганістану, для учасників бойових дій інших категорій було призупинено фінансування по житлу, як і в інших сферах. Найбільш образливим є те, що і для сімей загиблих це все призупинили. Я не знаю, чи наші депутати взагалі читають те, за що голосують, але для сімей загиблих призупинили пільги – це не вкладається в голові. Для самих учасників Афгану залишилися лише комунальні пільги", – описав ситуацію Юрій Купчій.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  (Visited 71 times, 1 visits today)
 • 180x150