Марцінків перевірив стан ремонту вулиці Богдана Хмельницького

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Як вже писав Стик, частину вулиці Богдана Хмельницького в Івано-Франківську перекриють на ремонт.

  У зв’язку із проведенням робіт з капітального ремонту вул. Богдана Хмельницького та проведенням земельних робіт на ділянці від вул. Гетьмана Сагайдачного до вул. Гуцульської , рух транспорту буде змінено в період з 16.02. по 16.03.2016 р.

  Напрям об’їзду транспорту буде здійснюватися по вулицях: вул. Вовчинецька – Гуцульська з одного боку та вул. Сагайдачного – Новий світ з другого боку.

  Схема руху буде регулюватись відповідними дорожніми знаками та інформаційними щитами.

  17 лютого Руслан Марцінків оглянув хід виконання ремонту дороги на вул. Б. Хмельницького. 

  «Ця вулиця вже давно була в планах ремонту, і ось тепер ми нарешті взялися за неї. Потрібно провести капітальний ремонт, тому для зручності руху транспорту поділили дорогу на дві частини, першу з яких закінчимо до кінця року», – розповів міський голова Івано-Франківська.

  За словами Руслана Марцінківа, на виконання робіт був проведений тендер, який виборов «Івано-ФранківськАвтоДор». На зроблене дорожнє покриття підприємство дає гарантію 5 років. За планом, окрім ремонту проїжджої частини, облагородять і тротуари та пішохідні зони.

  Вул. Б. Хмельницького, попри свою значну протяжність, була однією з найбільш пошкоджених у місті. Тому ремонт тут був надзвичайно затребуваним громадою. Ще одна необхідність термінового ремонту цієї вулиці полягає і в тому, що в новій мережі громадського транспорту по ній проходить маршрут № 24. І по завершенню робіт ця транспортна гілка буде повноцінно функціонувати.

   

  (Visited 39 times, 1 visits today)
 • 180x150