Андріан Волгін заявив, що йому погрожують невідомі

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Депутат Івано-Франківської міської ради Андріан Волгін (фракція БПП "Солідарність") заявив. що йому погрожують невідомі через його позицію щодо незаконної забудови біля міського озера.

  Про це депутат повідомив на виїзному засіданні земельної комісії, яке відбулось в офісі "Товариства сприяння обороні України" (ТСОУ),пише "Галичина".

  За словами Андріана Волгіна, невідомі люди присилають йому смс-ки з погрозами, в яких радять не втручатися у скандальне будівництво.

  Депутат жорстко розкритикував директора ТСОУ Петра Никитюка, який роздав земельні ділянки товариства під комерційну забудову.

  Андріан Волгін звинуватив директора в тому, що той отримав від інвесторів елітний позашляховик BMW X5, в той час як у його офісі меблі 70-х років минулого століття.

  Петро Никитюк відмовився співпрацювати з представниками земельної комісії, не надавши жодних документів, які б підтвердили законність забудови.

  Петро Никитюк зазначив, що депутати і журналісти не мають права ознайомитись із інвестиційною угодою, яку він уклав від імені товариства із будівельною компанією.

   

  (Visited 19 times, 1 visits today)
 • 180x150