Верховна Рада прийняла закон співавторства Олександра Шевченка про бюджетне фінансування пільгового проїзду в транспорті

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Верховна Рада України прийняла Законопроект №4024 "Про внесення змін до додатків № 3 та № 7 Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" щодо фінансового забезпечення компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян та інших передбачених законодавством пільг".

  Співавторами Законопроекту є депутат Верховної Ради України від Івано-Франківськго округу №83 Олександр Шевченко та "народно-фронтовик" Володимир Шкварилюк.

  Олександр Шевченко прокоментував прийняття Закону кореспондетові "Фіртки":

  "Переконаний, що в поточній економічній ситуації цей Закон є вкрай необхідним для пільгових категорій населення. Закон дозволить спрямувати субвенції з державного в місцеві бюджети.

  Завдяки цій фінансовій підтримці пільговики отримають не лише можливість пільгового проїзду в транспорті, а й отримають пільги та житлові субсидії на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот. Також значна сума піде для забезпечення встановлених законодавством пільг на оплату за послуги зв’язку.
  Не думаю, що з подальшим просуванням цього законопроекту виникнуть проблеми. Сподіваюсь, що всі процедури ,включно з підписом президента, відбудуться в найкоротші терміни.

  Очікую також на те, що так само оперативно буде прийнятий інший мій законопроект – про державне фінансування обов’язкового харчування учнів 1-4 класів".

  На правах реклами

   

  (Visited 9 times, 1 visits today)
 • 180x150