У Франківську водій маршрутки публічно принижував школярку

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Водії громадського транспорту Івано-Франківська продовжують хамити пасажирам. Із запровадженням безкоштовного проїзду в маршрутках школярів жертвами хамів тепер стають і діти.

  У п’ятницю, 26 лютого, близько 15:30 години учениця 10 класу франківської школи поверталася з уроків додому. Їхала в маршрутці №25. Дівчина показала водію учнівський квиток, та реакція його виявилася неадекватною, повідомляє Галка.

  Про неприємний інцидент журналістам розповіла мама школярки Ангеліна Голей.

  Коли дівчинка показала водію учнівський квиток, той вирвав його з рук та агресивним тоном запевняв, що той неправдивий, підроблений. Школярка показувала зошити зі своїм прізвищем, щоб довести, що квиток не фальшивий. Однак водій нецензурно висловлювався та кричав, що більше ученицю в маршрутці бачити не хоче.

  За словами дівчинки та інших пасажирів маршрутки, водій був знервованим. Він не встигав їхати за графіком, розмовляв по телефону, пізніше навіть висадив всіх пасажирів, не доїхавши до зупинки.

  «Дочка того дня отримала відзнаку, мала гарний настрій, а після поїздки у маршрутці плакала. Водій її принижував. Так не можна робити. Можливо він незадоволений, що учнів безкоштовно треба возити, але ж не на дітях злість зривати. Хоча не важливо, дитина це, чи дорослий», – прокоментувала пані Ангеліна з надією, що таке більше не повториться.

   

  (Visited 26 times, 1 visits today)
 • 180x150