В Івано-Франківську відбирали дівчат на конкурс краси “Міс Україна 2016” (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 29 лютого, в приміщенні Обласного драматичного театру ім. Івана Франка відбувся кастинг національного конкурсу краси “Міс Україна 2016″, де молоді прикарпатки могли спробувати свої сили.

  Дівчат обирали за суворими критеріями, зокрема вік від 17 до 24 років, ріст не нижче 170 см, параметри 90-60-90, натуральність, довге волосся, знання англійської мови, освіта, пише ГК.

  “Взагалі, у дівчини має бути бажання брати участь у конкурсі, вона має зрозуміти, чи справді хоче цього і що вона може хорошого зробити для України”, – пояснила кастинг-директор національного конкурсу краси “Міс Україна 2016″ Єлизавета Чепель.

  Сам конкурс відбудеться у вересні, приблизної дати поки що немає. Крім того, кастинг-директор розповіла, що взагалі серед усіх учасниць буде відібрано 50 анкет, які будуть вивішені на сайті конкурсу краси, після чого з них відберуть 25 красунь, які візьмуть участь у фіналі конкурсу.

  “З обраними дівчатами ми буде працювати протягом місяця, разом із тренерами, хореографами, зірками українського шоу-бізнесу, та готувати їх до конкурсу, оскільки тільки в процесі підготовки можна зрозуміти, хто з них хто”, – зазначила Єлизавета Чепель.

  Крім того, організатори конкурсу краси зрозуміли, що велику роль грає благодійний проект конкурсантки. Вона повинна прийти з певними думками, що вона зробить для України, якщо виграє і чи хоче вона щось змінити в Україні, а також знання англійської, освіченість, манери та вміння подати себе.

   

   

   

   

  (Visited 108 times, 1 visits today)
 • 180x150