Колишній очільник прикарпатської міліції гастролює на лінії фронту

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Аби підтримати людей, які живуть під вогнем бойовиків, на запрошення очільника поліції Донеччини В’ячеслава Аброськіна до прифронтового міста завітали правоохоронці мирної Хмельниччини.
  Святковий настрій мар’їнцям подарували поліцейські оркестри двох областей України та діти-патріоти з «Ліги майбутніх поліцейських», які вперше виступили в рідному місті.

  Саме сюди, у напівзруйноване місто на лінії розмежування, запросили хмельницьку поліцію. Терористи й досі ведуть вогонь по Мар’їнці, горять будинки, є поранені. Мешканці потребують допомоги, і поліція постійно спрямовує сюди додаткові сили та опікується не тільки безпекою, а й загальними проблемами людей.

  У Мар’їнському палаці культури зібрався повний зал, прийшли навіть сім’ї з малюками від одного рочку, бо у місті, куди досі прилітають снаряди бойовиків, свята бувають вкрай рідко.

  Участь у святковому заході взяли заступник начальника ГУНП в Донецькій області Сергій Матвійчук, начальник ГУНП в Хмельницькій області Микола Семенишин, керівник військово-цивільної адміністрації м. Мар’їнка Олександр Тесля.

  Співробітники поліції двох областей об’єдналися, аби мешканці Мар’їнки на мить забули про ті страшні речі, які довелося пережити, відпочили душею та відчули, що ми – один єдиний народ України, разом – у біді та радості.

  – Від імені начальника поліції Донеччини В’ячеслава Аброськіна та усього особового складу щиро вітаю зі святом весни. Маємо з нашими хмельницькими колегами надію відволікти вас від сурової буденності, нав’язаної війною, – зазначив Сергій Матвійчук.

  Колишній очільник прикарпатської міліції, а тепер керівник поліції Хмельницької області Микола Семенишин звернувся до мар’їнців зі словами підтримки та від усіх хмельничан привітав жінок зі святом.

  Концерт розпочався з виконання державного гімну. Артисти оркестрів двох обласних главків поліції виконали найулюбленіші українські пісні та «заразили» глядачів чудовим весняним настроєм.

  Нагадаємо, Микола Семенишин очолював прикарпатську міліцію майже рік. У березні минулого року його перевели на аналогічну посаду до Хмельниччини.

  (Visited 27 times, 1 visits today)
 • 180x150