Марцінків і Шевченко спільно інспектуватимуть відремонтовані дороги Франківська

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Минулої п’ятниці на телеканалі РАІ відбувся двогодинний прямий ефір, присвячений першим 100 дням новообраної влади в Івано-Франківську.

  Під час ефіру за участі мера Івано-Франківська Руслана Марцінківа та представників депутатських фракцій і громадських активістів в «нарізці» думок іванофранківців щодо змін в місті після приходу нової влади, яку підготували журналісти телеканалу, чи не єдиним фактичним позитивом одна з мешканок назвала ремонт вулиці Тичини.

  Перед ефіром між його учасниками виникла дискусія про те, які дороги кращі з нещодавно відремонтованих в Івано-Франківську, а які – виконані недоброякісно.

  На закид представників УКРОПу про те, що свободівські «передвиборчі ремонти» виконані недоброякісно і вже за три місяці дороги «попливли» і потріскали, мер сказав: «А мені казали, що Набережна вже тріснула, а Тичини – завужена…».

  Представники УКРОПу запропонували меру: «Тоді приставайте на пропозицію Олександра Шевченка! Він пропонує спільно з вами, за участі громадських активістів, проектантів, експертів, засобів масової інформації, проінспектуват» ремонт як вулиць Набережної, Тичини, які виконала фірма ПБС, так і вулиць з пулу «передвиборчих ремонтів» фірм, наближених до ВО «Свобода» – Хіміків, Целевича, Галицька та інших. Також варто проінспектувати і асфальтний завод в Хриплині, на який є чимало скарг мешканців. Давайте разом все оцінимо та розвіємо міфи».

  Руслан Марцінків в присутності багатьох свідків дав згоду на таку спільну інспекцію.

   

  (Visited 19 times, 1 visits today)
 • 180x150