Як “працюють” кишенькові крадії та як поводитися, щоб не стати жертвою злодія

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Прикарпатські правоохоронці звертаються із застереженням: щоб не стати жертвою злодіїв, будьте уважними у місцях значного скупчення людей, а особливо у громадському транспорті.

  Не залишайте речі без нагляду, не тримайте гаманці, гроші та документи в зовнішніх кишенях, сумках, пакетах, легкодоступних для злодіїв.

  Варто пам’ятати кілька простих правил:

  1. Найголовніше правило – не показувати оточуючим наявність великої суми грошей у гаманці, особливо у громадському транспорті.

  2. Не кладіть гаманець або телефон в задню кишеню брюк або зовнішню кишеню куртки, та у внутрішню бокову кишеню сумки.

  3. Сумки та рюкзаки в людних місцях тримайте спереду та притискайте до себе у транспорті.

  4. Звичайно, дуже складно зрозуміти з першого погляду: хто перед вами, злодій чи добропорядний громадянин. Але намагайтесь не знаходитись поруч з підозрілими особами. Як правило, кишеньковими злодіями найчастіше виявляються молоді люди, які одягнені непримітно, щоб загубитися в натовпі. Кишенькові злодії часто працюють в парі. Якщо ви помітили двох підозрілих молодих людей, які стоять до вас дуже близько, краще відійти в сторону.

  5. Підозру повинні викликати люди, що заходять в автобус з курткою, перекинутою через руку – кишенькові злодії зазвичай використовують її як ширму при вчиненні крадіжки.

  6. У транспорті найчастіше витягають гаманці під час посадки пасажирів, коли на підштовхування ніхто не звертає увагу, тому в такі моменти будьте особливо уважні.

  Сектор комунікації Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області

  (Visited 36 times, 1 visits today)
 • 180x150